Pogoda:

Depułtycze Królewskie
Data: 2019-10-19 19:09:00

Temperatura: 16.8 ºC

Prędkość wiatru: 6.8 kt

Wilgotność: 66 %

Ciśnienie: 1016.3 hPa

Opady: 0.0 mm/h

Podstawa chmur: BRAK

Ośrodek KSEJ

W strukturach Centrum Lotniczego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, w dniu 16 maja 2017 r.  rozpoczął działalność ośrodek egzaminacyjny z języka angielskiego dla pilotów i kandydatów na pilotów, działający w oparciu o Komputerowy System Egzaminów Językowych (KSEJ). Działania te  są następstwem współpracy jaką Uczelnia od wielu lat prowadzi z Urzędem Lotnictwa Cywilnego.

Egzaminy prowadzone będą przez egzaminatorów ULC (będących jednocześnie pracownikami PWSZ w Chełmie), w specjalnie do tego celu przygotowanych pomieszczeniach w  siedzibie Centrum Studiów Inżynierskich PWSZ w Chełmie w Depułtyczach Królewskich.

Zgłoszenia na egzaminy prosimy przesyłać mailowo na adres: centrumlotnicze@pwsz.chelm.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 82 564 00 28. Kandydat przy zgłoszeniu proszony jest o podanie: Imienia i Nazwiska, Numeru licencji lub PESEL, Numeru telefonu kontaktowego (w przypadku zgłoszeń mailowych).

Dodatkowo przed przystąpieniem do egzaminu KSEJ można skorzystać z oferty kursów doszkalających obejmujących program standardowy bądź intensywny.

Poniżej podajemy link z opisem egzaminu jak również formalności, których trzeba dopełnić przed przystąpieniem do egzaminu.

ULC

Data Sesji Egzaminacyjnych – Grudzień
13-15.12.2017 (min. 4 osoby)

joomla template
template joomla